تلفن پشتیبانی 66123532 (021)
تصویر  

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
0 رای

نوآوری معانی بسیاری دارد: تولید کالایی جدید، آرم تجاری جدید، برنامه‌ی تبلیغاتی جدید، وب‌سایت‌های جدید، فرایندهای تولید جدید، طراحی‌های جدید، استراتژی‌های جدید، راه‌حل‌های جدید برای مشکلات درازمدت و بسیاری چیزهای دیگر. واقعیت این است که باید نوآوری کنید تا در زندگی کاری خود موفق شوید. افراد خلاق و آینده‌نگر آن‌هایی هستند که جایگاه خود را تثبیت می‌کنند و پیشرفت می‌نمایند. آزمون چیزهای تازه یا پیشنهاد رویکردهای جدید، اغلب اقدامی ریسک‌پذیرانه است، اما همواره محتاطانه عمل کردن و بستن چشم‌های خود روی تغییرِ خلاق کاری بس مخاطره‌آمیزتر خواهد بود. «نوآوری در کسب‌وکار به زبان آدمیزاد» نوشته الکساندر هیام (-۱۹۵۷) است. فعالیت شغلی هیام در حوزه‌ی تجارت و خلاقیت به شیوه‌هایی غیرمعمول است؛ شامل ایجاد استراتژی تجاری، کارآفرینی در حوزه‌ی تکنولوژی برتر، توسعه و راه‌اندازی کارهای جدید، ایجاد برندهای جدید، نام‌گذاری، مذاکره و مشاوره که غالباً در آن‌ها به‌عنوان یک نوآور یا تولیدکننده‌ی ایده و راهکارهای جدید ایفای نقش کرده است. او همچنین از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات گروهی تولید ایده مهارت‌های نوآوری و خلاقیت را به هزاران مدیر آموزش داده است.. در این اثر نیز هیام تکنیک‌هایی کاربردی را به شما می‌آموزد که با مطالعه و به کار بستن آنها یادمی‌گیرید که چگونه ایده‌های خلاقانه خود را عملی کنید و از آنها بهره‌مند شوید و دیگران را نیز بهره‌مند سازید.

0 نفر این کتاب را خریداری کردند

local_library درباره کتاب

نوآوری معانی بسیاری دارد: تولید کالایی جدید، آرم تجاری جدید، برنامه‌ی تبلیغاتی جدید، وب‌سایت‌های جدید، فرایندهای تولید جدید، طراحی‌های جدید، استراتژی‌های جدید، راه‌حل‌های جدید برای مشکلات درازمدت و بسیاری چیزهای دیگر.

واقعیت این است که باید نوآوری کنید تا در زندگی کاری خود موفق شوید. افراد خلاق و آینده‌نگر آن‌هایی هستند که جایگاه خود را تثبیت می‌کنند و پیشرفت می‌نمایند. آزمون چیزهای تازه یا پیشنهاد رویکردهای جدید، اغلب اقدامی ریسک‌پذیرانه است، اما همواره محتاطانه عمل کردن و بستن چشم‌های خود روی تغییرِ خلاق کاری بس مخاطره‌آمیزتر خواهد بود.

«نوآوری در کسب‌وکار به زبان آدمیزاد» نوشته الکساندر هیام (-۱۹۵۷) است. فعالیت شغلی هیام در حوزه‌ی تجارت و خلاقیت به شیوه‌هایی غیرمعمول است؛ شامل ایجاد استراتژی تجاری، کارآفرینی در حوزه‌ی تکنولوژی برتر، توسعه و راه‌اندازی کارهای جدید، ایجاد برندهای جدید، نام‌گذاری، مذاکره و مشاوره که غالباً در آن‌ها به‌عنوان یک نوآور یا تولیدکننده‌ی ایده و راهکارهای جدید ایفای نقش کرده است. او همچنین از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات گروهی تولید ایده مهارت‌های نوآوری و خلاقیت را به هزاران مدیر آموزش داده است..

در این اثر نیز هیام تکنیک‌هایی کاربردی را به شما می‌آموزد که با مطالعه و به کار بستن آنها یادمی‌گیرید که چگونه ایده‌های خلاقانه خود را عملی کنید و از آنها بهره‌مند شوید و دیگران را نیز بهره‌مند سازید.